Administratorem danych osobowych jest PrzyjemskiPhoto, 87-100 Toruń, ul. Grudziądzka 44. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostaliście poinformowani, że przysługuje Wam prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest osobowych jest PrzyjemskiPhoto, 87-100 Toruń, ul. Grudziądzka 44.

przyjemskiphoto@gmail.com
+48 791 500 046

ZNAJDZIECIE NAS NA:

Cz Cześć, z tej strony Tomek i Jakub.
 
Bardzo nam miło, że odwiedziliście naszą stronę.
Jesteśmy rodzeństwem z dużą dawką pozytywnego humoru, który potrafimy przenieść także na inne osoby. Staramy wprowadzać luźną atmosferę podczas zlecenia, tak abyście czuli się komfortowo i nieskrępowanie.
Do każdego zlecenia staramy podejść indywidualnie. Za każdym razem szukamy nowych ujęć, tak aby materiał, który realizujemy był jak najciekawszy.
Doświadczenie w branży ślubnej zdobywamy już od kilku lat.
 Między czasie odbyliśmy kilka warsztatów foto-video, dzięki którym mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę.
 Nasza firma jako nieliczna w branży foto-video została odznaczona znakiem jakości "Made in Toruń", który pokazuje wysoką jakość oferowanych usług.
Nasza firma również jest opiekunem kierunku Fototechnik w TEB EDUKACJA.
Posiadamy niezbędne dokumenty do fotografowania i filmowania uroczystości kościelnych oraz do latania dronami. Fotografujemy i nagrywamy sprzętem wysokiej klasy. Zawsze jesteśmy przygotowani na ewentualne niespodzianki- 
 posiadamy zapasowy sprzęt, dzięki któremu macie również gwarancję wykonania usługi.
 
 

KILKA SŁÓW O NAS :)